REGIO KORTRIJK
OKRA TREFPUNT  
LENDELEDE JAARPROGRAMMA 2019

Zoek hier uw activiteit en datum 

Januari 2019

Donderdag 3 Kaartnamiddag
Maandag 7 Nieuwjaarsviering contact personen
Dinsdag 8 Okra-Academie Deerlijk
Vrijdag 11 Line-dance
Vrijdag 11 Leefbeurs tot en met 14 jan.
Maandag 14 Crea voorstelling werken
Donderdag 17 Film-Academie
Zondag 20 Nieuwjaarsconcert
Zondag 27 Nieuwjaarsbrunch Bew. Net
Maandag 28 Wandelen
Dinsdag 29 Team vergadering 

Februari 2019

Vrijdag 1 Line-dance
Dinsdag 5 Contact personen
Maandag 11 Crea
Dinsdag 12 Okra-Academie
Donderdag 14 Kaartnamiddag
Donderdag 21 Film-Academie
Vrijdag 22 Line-dance
Maandag 25 Wandelen
Dinsdag 26 Team vergadering 

Maart 2019

Krokusverlof van 4 maart tot 10 maart 
Vrijdag 1 Line-dance
Vrijdag 1 Regio wandeling St. Lodewijk
Maandag 4 1/2 dag fietstocht
Dinsdag 5 Contactpersonen
Maandag 11 Crea
Dinsdag 12 Okra-Academie
Donderdag 14 Kaartnamiddag
Vrijdag 15 Line-dance
Maandag 18 1/2 dag fietstocht
Woensdag 20 Voordracht
Donderdag 21 Film-Academie
Maandag 25 Wandelen
Dinsdag 26 Teamvergadering
Donderdag 28 Kampioenviering Kaartersclub 

April 2019

Paasvakantie van 8 tot 22 april

Maandag 1 1/2 dag fietstocht
Dinsdag 2 Contactpersonen
Vrijdag 5 Line-dance
Maandag 8 Crea
Donderdag 11 Kaartnamiddag
Maandag 15 1/2 dag fietstocht
Maandag 15 regiowandeling Deerlijk
Donderdag 18 Film-Academie
Donderdag 25 Lentefeest zaal LINDELEI
Vrijdag 26 Line-dance
Maandag 29 Wandelen
Dinsdag 30 Teamvergadering 

Mei 2019

Vrijdag 3 Line-dance
Maandag 6 1/2 dag fietstocht
Dinsdag 7 Contactpersonen
Woensdag 8 Selenjo
Donderdag 9 Kaartnamiddag
Vrijdag 10 Line-dance
Maandag 13 Crea
Maandag 13 Regiowandeling Sint-Denijs
Vrijdag 17 Line-dance
Maandag 20 Dag-fietstocht
Woensdag 22 Rusthuisbezoek
Donderdag 23 Teamvergadering
Maandag 27 Wandelen 

Juni 2019

Maandag 3 1/2 dag fietstocht
Maandag 3 Crea
Dinsdag 4 Contactpersonen
Donderdag 6 Dagreis
Zaterdag 8 H.Mis overleden leden
Dinsdag 11 Regiowandeling Avelgem
Woensdag 12 Feestnamiddag 80 + in LINDELEI
Donderdag 13 Kaartnamiddag
Maandag 17 Regiowandeling in Kuurne
Dinsdag 18 1/2 dag fietstocht
Maandag 24 Wandelen
Donderdag 27 Toeren in de MOEREN

Juli 2019

Maandag 1 1/2 dag fietstocht
Dinsdag 2 Contactpersonen
Donderdag 4 Regiowandeling in Menen
Vrijdag 5 Prov.Petanque tornooi Lichtervelde
Maandag 8 Regiowandeling Waregem
Donderdag 11 Kaartnamiddag
Vrijdag 12 Regiowandeling Bellegem
Maandag 22 1/2 dag fietstocht
Maandag 29 Wandelen 

Augustus 2019

Maandag 5 Fietstocht met senioren Lendelede
Donderdag 8 Kaartnamiddag
Maandag 19 Dag fietstocht
Dinsdag 20 Team vergadering
Maandag 26 Regiowandeling Lendelede
Donderdag 29 KERMISFEEST zaal LINDELEI 

September 2019

Maandag 2 1/2 dag fietstocht
Maandag 2 Regiowandeling Gullegem
Vrijdag 6 Line-dance
Maandag 9 Crea
Donderdag 12 Kaartnamiddag
Donderdag 12 Regiowandeling Moen & Sint-Denijs
Maandag 16 1/2 dag fietstocht
Dinsdag 17 Bedrijfsbezoek TVH
Donderdag 19 Film-Academie
Vrijdag 20 Line-dance 
Dinsdag 24 Teamvergadering
Maandag 30 Wandelen 

Oktober 2019

Dinsdag 1 Startdag Kortrijk
Woensdag 2 Contact personen
Vrijdag 4 Line-dance
Maandag 7 1/2 dag fietstocht & Breughel
Donderdag 10 Kaatnamiddag
Maandag 14 Crea
Dinsdag 15 Okra-Academie
Donderdag 17 Film-Academie
Donderdag 17 Regio wandeling Zwevegem
Vrijdag 18 Line-dance
Maandag 21 Voordracht
Dinsdag 22 Teamvergadering
Donderdag 24 De mooiste melodie├źn v/d lage landen
Maandag 28 Wandelen 

November 2019

Maandag 4 Crea
Dinsdag 5 Contact personen
Donderdag 7 Regiowandeling Moorsele
Vrijdag 8 Line-dance
Dinsdag 12 Okra-Academie
Donderdag 14 Kaartnamiddag
Donderdag 21 Film-Academie
Vrijdag 22 Line-dance
Maandag 25 Wandelen
Dinsdag 26 Teamvergadering  

December 2019

Dinsdag 3 Contactpersonen
Dinsdag 3 Reisbeurs tot en met 5 dec.
Vrijdag 6 Line-dance
Maandag 9 Crea
Dinsdag 10 Okra-Academie
Donderdag 12 Kaartnamiddag
Maandag 16 Wandelen & koffietafel
Donderdag 19 Film-Academie
Vrijdag 20 Line-dance
Vrijdag 27 Teamvergadering

Kerstverlof van 23 december t.e.m. 4 januari